Profesora Džefrija T.Mitčela (Jeffrey T. Mitchell) lekcija “Jaunākās aktualitātes Krīzes intervencē”

6.oktobrī plkst. 9.00-12.00 LU Lielajā Aulā (Raiņa bulv.19) norisināsies ASV klīniskās psiholoģijas profesora Džefrija T.Mitčela (prof. Jeffrey T. Mitchell) lekcijā “Jaunākās aktualitātes Krīzes intervencē”.  Lekcija ir paredzēta dažādu sfēru profesionāļiem, kas strādā ar krīzēm un sniedz palīdzību masu katastrofu vietās: psiholoģi, mediķi, policisti, sociālie darbinieki, ugunsdzēsēji u.c. glābšanas dienestu speciālisti, kā arī studenti, kas apgūst augstākminētās profesijas. Dalība lekcijā bezmaksas. Lekcijas valoda angļu ar tulkojumu uz latviešu valodu. Nepieciešams līdz š.g. 23.septembrim piereģistrēties šeit: https://goo.gl/forms/gbaWTubJBmy6GmTk2

6.oktobrī (13.00-18.00) un 7. oktobrī (9.00-18.00) profesors D.T.Mitčels vadīs padziļinātu semināru par krīzes intervenci, kas paredzēts tikai psiholoģijas un psihoterapijas speciālistiem, kuriem ir pamata zināšanas un pieredze debrīfinga vadīšanā.

  • Semināra vieta – Kalpaka bulvāris 4.
  • Semināra cena* ir 15 eiro (jāpārskaita uz Biedrības Skalbes kontu ar norādi “ziedojums” LV37HABA0551031257795).
  • Pieteikties var līdz š.g. 23. septembrim šeit: https://goo.gl/forms/idUmDOWRQeLRHrfl2 Vietu skaits ir ierobežots.
  • Semināra valoda – angļu.

*LU Psiholoģijas nodaļas maģistratūras un doktorantūras studentiem un “Skalbes” darbiniekiem dalība seminārā ir bezmaksas, savukārt “Skalbes” biedriem semināra cena ir 5 eur (ja tika samaksāta biedra nauda).

 

Profesors D.T.Mitčels ir Kritisko situāciju stresa menedžmenta programmas pamatlicējs, Kritisko incidentu stresa starptautiskās organizācijas prezidents, ASV Merilendas universitātes Neatliekamās palīdzības un veselības dienestu klīniskais speciālists, vairāk nekā 250 rakstu un 10 grāmatu par stresu un krīzes intervenci autors un līdzautors.

 

Šī programma ir īstenota, pateicoties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) finansējumam. Vairāk informācijas par BAFF stipendijām un lektoru atbalstu varat uzzināt, apmeklējot www.balticamericanfreedomfoundation.org

Projekts notiek sadarbībā ar Amerikas Savienoto Valstu vēstniecību Latvijā

Projektu atbalsta Latvijas Universitāte

 

BAFF_Logo-page-001

skalbes_logo_col_embassyLU_logo_uz_tumsa_fona