Noderīgi

mar 08

TIEK VEIDOTA JAUNA APMĀCĪBU GRUPA DARBAM PIE KRĪZES TĀLRUŅA!

Vai Tu vēlies palīdzēt apkārtējiem? Vai Tev ir brīvais laiks, ko vēlies izmantot lietderīgi? Tev ir unikāla iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes!   Krīžu un konsultāciju centrs “Skalbes” veido jaunu apmācību grupu darbam pie krīzes tālruņa! 15.04.2019-05.05.2019* Mēs piedāvājam: 44h ilgu apmācību, kurā ietvertas krīzes intervences teorētiskās zināšanas un praktiskā daļa – lomu spēles..

Lasīt tālāk

jan 24

Piedāvā darbu klīniskajam psihologam

(Informācija aktuāla līdz 01.02.2019.) Biedrība  “Skalbes” piedāvā darbu klīniskajam psihologam (nepilnu laiku ar pašnodarbinātā vai mikrouzņēmuma statusu): Prasības kandidātiem: 1. Profesionālais maģistra grāds psiholoģijā; 2. Reģistrēts psihologu reģistrā un sertificēts; 3. Sertifikāts, kas apliecina zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā; 4. Labas komunikācijas un sadarbības prasmes; 5. Spēja strādāt paaugstinātas intensitātes un psiholoģiskās slodzes apstākļos; Galvenie pienākumi: ·  Atbalsts ģimenēm un personām, kuras..

Lasīt tālāk

jan 21

Piedāvā konsultācijas pie eksistenciālā psihoterapeita apmācībās

Tiek piedāvātas konsultācijas pie eksistenciālā psihoterapeita apmācībās. Darba jomas: psihoterapija pieaugušajiem (eksistenciāla rakstura jautājumi,  zaudējumi, atkarības, invaliditāte u.c.) Darba valodas: latviešu, krievu Konsultācijas cena – Eur 10,00/50min. Informācija aktuālā līdz 01.02.2019.  

Lasīt tālāk

mai 10

Tiek veidota jauna apmācību grupa darbam pie krīzes tālruņa!

  Vai Tu vēlies palīdzēt apkārtējiem? Vai Tev ir brīvais laiks, ko vēlies izmantot lietderīgi? Tev ir unikāla iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes!   Krīžu un konsultāciju centrs “Skalbes” veido jaunu apmācību grupu darbam pie krīzes tālruņa! 28.05.2018-08.06.2018*   Mēs piedāvājam 44h ilgu apmācību, kurā ietvertas krīzes intervences teorētiskās zināšanas un praktiskā daļa –..

Lasīt tālāk

mar 02

No 4. līdz 6.martam nedarbosies viena krīzes tālruņa līnija! Zvaniet uz 27722292(BITE)!

Tehnisku iemeslu dēļ no 4. līdz 6. martam nedarbosies viena krīžu tālruņa līnija. Lūdzam zvanīt uz +371 27722292 (BITE).   No 7. marta strādās abas krīžu tālruņa līnijas un gaidīsim ikviena zvanu, kas jūt nepieciešamību pēc psiholoģiska un informatīva atbalsta.

Lasīt tālāk

mar 01

Jauna adrese

Informējam, ka sākot ar 2018.gada 5.martu Biedrība “Skalbes” atradīsies jaunās telpās – Tērbatas ielā 69, Rīgā, LV-1001.  Pārējie rekvizīti un tālruņa numuri paliek nemainīgi.      

Lasīt tālāk

feb 27

Projekts “Bezmaksas mediācija ģimenes strīdos”

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī 2018.gadā no janvāra līdz decembrim ģimenēm, kurās ir bērni līdz 18 gadu vecumam, ir iespēja saņemt daļēji valsts apmaksātus sertificētu mediatoru pakalpojumus, lai palīdzētu risināt domstarpības, kuras var skart arī bērnu intereses. Projekta ietvaros pirmās 5 (piecas) mediācijas sesijas (katra 60 minūšu apmērā), ko vadījis projektā iesaistītais sertificētais mediators, pusēm..

Lasīt tālāk

jl 21

Jauna krīzes intervences apmācību grupa augustā!

VĒLIES APGŪT KRĪZES INTERVENCI UN KĻŪT PAR KRĪZES TĀLRUŅA KONSULTANTU?   Kārtējo reizi Krīžu un konsultāciju centrs “Skalbes” veido jaunu apmācību grupu darbam pie Krīzes tālruņa! Apmācības notiks darba dienās no 15.augusta līdz 25.augustam (izņemot piektdienas) no plkst. 10:00 līdz 16:00. *Apmācību laiks tiks precizēts atbilstoši atlasītās grupas iespējām.   Mēs piedāvājam 44h ilgu apmācību,..

Lasīt tālāk

jn 27

Programma vecākiem “Ceļvedis audzinot pusaudzi” (CAP)

Krīžu centrs „Skalbes” aicina vecākus pieteikties  nodarbībām programmā “Ceļvedis audzinot pusaudzi” (CAP), kas  ir izglītojošas un atbalstošas nodarbības vecākiem par pusaudžu vecuma bērnu attīstību un audzināšanu. Šī programma ir paredzēta vecākiem, kuriem ir bērni vecumā  no 12-17 gadiem. Programmas mērķis ir sekmēt pozitīvu bērnu emocionālo attīstību, uzlabot vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, palīdzēt vecākiem labāk izprast savus bērnus un..

Lasīt tālāk

jan 14

Informēs par atbalsta iespējām nozieguma upuriem

Mēs katrs varam kļūt par nozieguma upuri vai aculiecinieku, taču ne katrs no mums spēj pats saviem spēkiem tikt galā ar emocionālajām sekām, ko atstāj šāds pavērsiens. Tamdēļ no šā gada 1.janvāra darbu sācis bezmaksas atbalsta tālrunis noziegumos cietušajiem: 116006. Jau pirmajās gada dienās palīdzību, zvanot uz tālruni, meklējuši vairāk nekā 30 cilvēku.   Lai..

Lasīt tālāk

nov 20

Iepirkums

Biedrība “Skalbes” izsludina iepirkumu Publisko iepirkumu likuma 8² panta paredzētajā kārtībā: Cietušo un to tuvinieku atbalsta tālruņa “116006” kontaktu centra nodrošināšanas pakalpojumi, ID Nr. Skalbes 2015/01. Iepirkuma priekšmets ir Kontaktu centra nodrošināšanas pakalpojumi, t. sk. uzturēšana un atbalsts, cietušo un to tuvinieku atbalsta tālrunim 116006, saskaņā ar Nolikuma 2. pielikumu – Tehniskā specifikācija, turpmāk –..

Lasīt tālāk

okt 25

BEZMAKSAS atbalsta grupa vecākiem, kuri bērnus audzina vieni vai atsevišķi no otra vecāka

GRUPA PILNA Ģimenes mēdz būt dažādas. 35% bērnu Latvijā aug ģimenēs, kurās ir viens vecāks vai vecāki nedzīvo kopā (CSP dati). Katrai no šīm ģimenēm ir savs stāsts. Reizēm tie ir stāsti par kādu traģisku notikumu vai neatrisināmām domstarpībām. Bieži tie ir stāsti par sāpēm. Nereti tie ir stāsti par apzinātu izvēli un prieku būt..

Lasīt tālāk

okt 21

Darbu sāk Latvijā pirmā tālruņa līnija ģimenes atbalstam!

No šodienas, 21. oktobra, plkst. 15.00 darbu sāk “Amigo ģimenes atbalsta tālrunis”, kur ikvienam būs iespēja saņemt emocionālo atbalstu un psihologa konsultācijas savstarpējo attiecību uzlabošanai un dažādu problēmsituāciju risināšanai ģimenē. Atbalsta tālrunis ģimenēm ir Latvijā jauns risinājums, kurš izveidots “Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm” ietvaros, sadarbojoties ar biedrības “Skalbes” speciālistiem, kura uzmanības centrā ir tieši ģimenes..

Lasīt tālāk

aug 24

KRĪŽU CENTRS SKALBES VEIDO JAUNU APMĀCĪBU GRUPU DARBAM PIE KRĪZES TĀLRUŅA!

Jau atkal uzsākam jaunu kandidātu atlasi brīvprātīgo krīzes tālruņa konsultantu grupai. Krīzes tālruņa konsultants ir speciāli apmācīts profesionālis darbam ar cilvēkiem krīzes situācijā. Mēs piedāvāj am 44h ilgu apmācību, kurā ietvertas Krīzes intervences teorētiskās zināšanas un praktiskā daļa – lomu spēles un darbs grupās. Apmācības plānotas no 7.septembra-18 septembrim no 18:00-21:00.  Apmācību laiks tiks precizēts atbilstoši atlasītās..

Lasīt tālāk

mai 03

Dažas no pazīmēm, kuras liecina par iespējamu pašnāvības risku:

Ja pamanāt šādas pazīmes un īpaši – vairāku pazīmju kombināciju, neatstājiet šo cilvēku vienu, mēģiniet atbalstīt un izrunāties, pēc iespējas samaziniet pieeju pašnāvības izdarīšanas līdzekļiem (medikamenti, šaujamieroči, asi priekšmeti u.c.). Vajadzības gadījumā palīdziet šim cilvēkam vērsieties pēc palīdzības pie psihiatra, psihoterapeita, psihologa vai ģimenes ārsta. tieša vai netieša runāšana par nāvi, pašnāvību vai vēlmi mirt:..

Lasīt tālāk

okt 09

Ceļvedis audzinot pusaudzi

Krīžu centrs „Skalbes” aicina vecākus pieteikties bezmaksas nodarbībām programmā “Ceļvedis audzinot pusaudzi” (CAP), kas  ir izglītojošas un atbalstošas nodarbības vecākiem par pusaudžu vecuma bērnu attīstību un audzināšanu. Šī programma ir paredzēta vecākiem, kuriem ir bērni vecumā  no 12-17 gadiem. Programmas mērķis ir sekmēt pozitīvu bērnu emocionālo attīstību, uzlabot vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, palīdzēt vecākiem..

Lasīt tālāk

dec 28

INFORMATĪVAIS MATERIĀLS PAR PROJEKTA PIEREDZI LIKUMDOŠANAS VEIDOŠANĀ SOCIĀLAJĀ SFĒRĀ

Informatīvais materiāls sagatavots Eiropas Sociālā fonda projekta „Biedrības „Skalbes” administratīvās kapacitātes stiprināšana” Nr.1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/095 ietvaros. 92,07% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.”           Lai atvērtu, spiest apakšā: INFORMATĪVAIS MATERIĀLS PAR PROJEKTA PIEREDZI LIKUMDOŠANAS VEIDOŠANĀ SOCIĀLAJĀ SFĒRĀ

Lasīt tālāk

dec 28

Kā rīkoties dažādās krīzes situācijās, kā palīdzēt saviem tuviniekiem un kur saņemt profesionālu atbalstu!

Pašpalīdzības materiāls sagatavots Eiropas Sociālā fonda projekta „Biedrības „Skalbes” administratīvās kapacitātes stiprināšana” Nr.1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/095 ietvaros. Materiāls ir sagatavots ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par materiāla saturu atbild biedrība „Skalbes”. 92,07% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.       Krīze ir..

Lasīt tālāk

okt 10

Maldinoši uzskati par pašnāvību

–        Cilvēks, kas runā par pašnāvību, īstenībā to nemaz nedarīs. Gandrīz visi cilvēki pirms pašnāvības veikšanas ir tiešā vai netiešā veidā norādījusi apkārtējiem par saviem nodomiem. Neignorē pašnāvības draudus. Pat tad, ja pašnāvības draudi ir izteikti kā joks, uztver tos nopietni. Pievērs uzmanību, ja dzirdi šādus izteicienus: „Tu to nožēlosi, kad es būšu miris”, „Es..

Lasīt tālāk