Vai vēlies atbalstīt cilvēkus krīzes situācijās? – kļūsti par Krīzes tālruņa konsultantu!

Īstenojot ESF projektu “Biedrības “Skalbes” administratīvās kapacitātes stiprināšana”, organizējam apmācību grupu interesentiem, kuri vēlas kļūt par Krīzes tālruņa konsultantiem! Mācību kursa apjoms ir 40 stundas, ietverot gan teoriju, gan praktisko darbu lomu spēļu veidā. Apmācības ir bezmaksas. Tās sekmīgi beidzot, tiek izsniegta apliecība par mācību kursa apgūšanu.

Apgūstot īpašas prasmes, kā runāt ar cilvēkiem viņu krīzēs, ikvienam ir iespēja atbalstīt līdzcilvēkus, ļaujot sajust, ka bēdās nav jābūt vienam un vientuļam! Dalīta bēda ir pusbēda!

Krīzes tālruņa diennakts darbību nodrošinām jau 15 gadus, un 2012.gadā atbildējām uz 7417 zvaniem par dažādām krīzes situācijām no 2942 pieaugušajiem un 78 bērniem. Aktuālākās tēmas jau daudzus gadus pēc kārtas ir attiecību problēmas, tai skaitā, arī vardarbība ģimenē. Daudzi no zvanītājiem jūtas vientuļi un izolēti no sabiedrības savas invaliditātes dēļ, tāpēc Krīzes tālruņa konsultantu devums ir emocionāls atbalsts, kā arī informācija par pieejamajām palīdzības iespējām Latvijā. Krīzes tālruņa konsultantiem

Kopā mēs varam veidot līdzcietīgāku sabiedrību!

 

Pieteikšanās un vairāk informācijas, zvanot 67222922 vai 27722292 darba laikā vai rakstot skalbes@skalbes.lv