Bezmaksas atbalsta grupa vecākiem

Bezmaksas atbalsta grupa vecākiem, kuri bērnus audzina vieni vai jūtas tā….

 

Vecākiem, kuri bērnus audzina vieni vai bez otra vecāka klātbūtnes, tiek veidotas īpašas atbalsta grupas, kurās vecāki saņems emocionālu atbalstu un uzzinās, kā saprast un atbalstīt bērnu, kā rūpēties par savu pašsajūtu, kā veidot attiecības un karjeru.

 

Dažādu iemeslu dēļ trešā daļa Latvijas bērnu aug ģimenēs, kur vecāki dažādu iemeslu dēļ nav kopā. Šādās ģimenēs vecāki sastopas ar papildus izaicinājumiem. Atbalsta grupa vecākiem, kas audzina bērnus vieni vai atsevišķi ir iespēja satikties ar citiem vecākiem līdzīgā situācijā, dalīties pieredzē, sniegt un saņemt atbalstu no citiem vecākiem un grupu vadītāja, sertificēta psihologa. Vecāki saņems atbalsts, lai atrastu resursus sevī, apkārtējos un radītu drošu un labvēlīgu vidi sev un bērniem.

Tēmas atbalsta grupu vakaros:

Kā saprast un atbalstīt savu bērnu?

Kā parūpēties par sevi, savu pašsajūtu?

Kā veidot drošas un cieņpilnas partnerattiecības turpmāk?

Kā veidot karjeru un rast finansiālu drošību?

…un citas tēmas pēc grupas vēlmēm…..

Tuvākās atbalsta grupu tikšanās sāksies 27.maijā, Krīzes centra Skalbes telpās, Rīgā, Tērbatas iela 69. Grupu vadīs sertificēta psiholoģe, KBT terapeite apmācībā Liene Stērniniece. Vairāk info tālr. 26545615. Grupas notiks pirmdienas vakaros no 16.00  lidz 18.00

Nepieciešams iepriekš pieteikties mājas lapā berniemdraudzigi.lv

Atbalsta grupas organizē Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību “Izglītība un atbalsts Latvijas ģimenēm”.